English Ente turistico della citta di Bakar - Citta di Bakar Tourismusverband Der Stadt Bakar - German

ML2020 1170x250

Novosti

Održana Veslačka regata Bakar

Objavljeno: 28.06.2016.

U subotu 25.06. u sklopu Margaretinog ljeta se po lijepom i jako toplom vremenu u Bakru održala 59. Kvarnerska veslačka regata i 5. regata kupa škole veslanja. Trke su počele u 14 sati i prvi su nastupali najmlađi veslači.

Jadranaši su prošli odlično - 1. mjesto osvojili su 2xKMA Mirić/Ivošević, 1xKMA Slankamenac i u drugoj grupi u istoj kategoriji zlato je osvojio Labinjan; 2. mjesto osvojili su u 2xKMA Miočić Stošić/Anđelić i u 1xKMA Stilin; 3. mjesto u 2xKMA osvojili su Spajić/Puškarić!

U nastavku programa održavala se naša tradicionalna Bakarska regata koju u suradnji sa VSZom organiziramo dugi niz godina. Naši veslači su opet bili odlični! Zlato oko vrata je stavio osmerac juniora u sastavu Papić/Amižić/Stojšić/Tomac/Omerović/Fučić/Kodrnja/Momčilović s kormilarom Gojkovićem; također zlatni bili su Stojšić/Tomac u 2-JMB, dok je u istoj trci posada Papić/Amižić zauzela drugo mjesto. Srebrni su bili i naši kadeti u 2xKMA Mirić/Slankamenac i u 4xKMA Labinjan/Stilin/Ivošević/Sablić. Dok su skifisti zauzeli treća mjesta - Omerović u 1xJMB, Mikičić u 1xJŽA i Plišić u 1xSM.

Još jednom čestitke našim veslačicama i veslačima, te puno hvala svima koji su pomogli u organizaciji!